Rooftop (Biznes)

Jeśli Państwa firma jest w posiadaniu wysoko użytkowanego, jednostrefowego pomieszczenia, które wymaga wentylacji, przy jednoczesnym ograniczeniu dodatkowych instalacji i dużych kosztów, warto rozważyć centralę dachową typu Rooftop. Jest to system typu "all-in-one", który posiada wszystkie konieczne do montażu elementy, eliminując konieczność podłączania do urządzeń zewnętrznych, takich jak agregaty chłodnicze czy kotły grzewcze.

Rooftop to centrala wentylacyjna, stosowana do ogrzewania, wentylacji i chłodzenia hal, magazynów, restauracji czy pomieszczeń, które mieszczą się na ostatnich piętrach budynków lub w budynkach parterowych. Jej przeznaczenie to przede wszystkim pomieszczenia o dużej wielkości, co stanowi doskonałe rozwiązanie dla przestrzeni przemysłowych i pomieszczeniach użyteczności publicznej, gdzie ważne są niskie koszty instalacji.

Układy regulacji systemu oraz jego konstrukcja pozwala na klimatyzowanie większej liczby pomieszczeń oraz stref obiektu, jeśli posiadają one podobną charakterystykę wilgotnościowo-cieplną, ponieważ muszą zostać zachowane warunki komfortu.

Szerokie zastosowanie

Rooftop pozwala na szerokie zastosowanie dzięki elastycznemu montażowi oraz prostej konstrukcji. Sprawiają one, że dobranie oraz projekt instalacji jest znacznie łatwiejszy i szybszy. Rooftop może być instalowany na dachu, ale także na poziomie gruntu przy konstrukcji wsporczej. Centrala układu jest odporna na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, a jej praca sterowana automatycznie. Aby wybrać optymalny system, prosimy o kontakt.

DO GÓRY