Klimatyzacja (Dom)

Dobór odpowiedniej klimatyzacji w domu wymaga dobrego projektu, doboru najlepszych urządzeń i specjalistycznego zamontowania systemu. Wszystkie te usługi posiadamy w swojej ofercie. Najpopularniejszym systemem klimatyzacji dla klientów indywidualnych są klimatyzatory typu Split, których zaletą jest cicha praca i większy komfort użytkowania.

Klimatyzatory te występują w różnych rodzajach, wyróżniamy klimatyzatory ścienne, kasetonowe, kanałowe, podsufitowe i przenośne. Zasada działania jest identyczna we wszystkich klimatyzatorach Split – powietrze jest zasysane z pomieszczenia, wtłaczane na zimną chłodnicę oraz schładzane i osuszane. Wówczas zimne powietrze wydmuchiwane jest przez klimatyzator do pomieszczenia, zwiększając komfort jego użytkowników.

Nasza oferta obejmuje nie tylko dobór odpowiedniej, ale również montaż, uruchomienie oraz usługi serwisowe. Kompleksowo zajmiemy się instalacją wybranego systemu, dzięki czemu nasi klienci nie muszą się już o nic martwić. Z radością zadbamy o czyste i świeże powietrze w domach prywatnych, mieszkaniach czy innych prywatnych pomieszczeniach. W celu wyboru optymalnej opcji, prosimy o kontakt.

DO GÓRY