Klimatyzacja precyzyjna

Zainstalowanie czułych urządzeń technicznych wymaga odpowiednich rozwiązań oraz dużej dokładności co do regulacji temperatury i wilgotności powietrza, w miejscach, gdzie są one zainstalowane. Klimatyzacja precyzyjna pozwala na zachowanie bezpiecznych warunków w pracy w pomieszczeniach ze sprzętem czułym czyli laboratoriach, pomieszczeniach komputerowych czy centrach danych.

Szafa klimatyzacji precyzyjnej to sprawdzona konstrukcja wraz z odpowiednio dobranymi materiałami i komponentami. Sprzęt ten wytwarzany jest z ogromną precyzją i starannością, a każdy produkt przed wdrożeniem na rynek przechodzi serię bardzo szczegółowych testów, które badają jego pracę oraz wydajność, a także pozwalają na wyeliminowanie powodów awarii.

Klimatyzacja precyzyjna oraz składające się na nią sprzęty mogą być wyposażone w dodatkową gamę akcesoriów, takich jak dodatkowe czujniki ognia, różne poziomy filtracji powietrza, freecolling czy elektroniczne zawory rozprężne. Poszczególne produkty i systemy, które oferujemy komponowane są i zamawiane według potrzeb i projektu dla indywidualnego klienta, dzięki czemu w pełni odpowiadają na jego oczekiwania.

W AIR DUCT CLEANING stawiamy wyłącznie na sprawdzonych i najlepszych dostawców i producentów sprzętu, co gwarantuje najwyższą jakość. Nasi klienci mogą mieć pewność, że szafa do klimatyzacji zamontowana przez naszych specjalistów będzie precyzyjnie wspierać pracę ich biura, a jednocześnie będzie wydajna i bezpieczna. Na początku szczegółowo badamy potrzeby klienta i jego oczekiwania co do klimatyzacji precyzyjnej, co pozwala na wybór optymalnych produktów, dobranych do potrzeb oraz specyfiki gałęzi i branży klienta oraz na ich modyfikacje.

DO GÓRY