Centrala wentylacyjna

Centrala wentylacyjna (czasem zamiennie używa się sformułowania klimatyzacyjna) jest urządzeniem, które stosuje się w wentylacji mechanicznej. W jej zasięg wchodzą wszelkie wentylatory, nagrzewnice czy filtry, które pracując zmieniają rodzaj powietrza w pomieszczeniu. Zadaniem centrali jest zapewnienie prawidłowej wymiany oraz obróbki powietrza, emitowanego przez centralę wentylacyjną do obiektu.

Tego typu centrale stosuje się w niewielkich budynkach usługowych oraz domach jednorodzinnych, a także w przestrzeniach przemysłowych jak duże obiekty handlowe, usługowe czy biura. W zależności od parametrów technicznych budynku, centrale wykonuje się w różnych rozmiarach, a ich budowa może być naprawdę skomplikowana.

Nasza oferta obejmuje dobór odpowiednich parametrów budowy centrali wentylacyjnej. Przede wszystkim jednak, nasza firma oferuje cały zakres instalacji, od doradztwa i indywidualnej oferty dla klienta, poprzez montaż, jak również usługi serwisowe. Na każdym etapie współpracy, klient otrzymuje najwyższą jakość produktu i obsługi.

DO GÓRY