O nas

AIR DUCT CLEANING to firma, której celem jest pomoc klientom w doborze i instalacji najlepszych rozwiązań klimatyzacyjnych, a także solarnych i wentylacyjnych. Szeroka oferta usług dla klientów indywidualnych, przemysły oraz średnich i dużych przedsiębiorstw pozwala na doskonałą jakość usług, dzięki nowoczesnemu sprzętowi i zapleczu technicznemu.

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i profesjonalny zespół, który sprosta każdej realizacji. Na każdym etapie realizacji dokładamy wszelkich starań, aby usługa została wykonana na najwyższym poziomie.

Stawiamy na stałe dokształcanie personelu, co pozwala na utrzymanie najwyższych standardów obsługi. Nasz zespół uczestniczy w profesjonalnych szkoleniach, dzięki czemu możemy gwarantować najwyższy standard sprzętu i realizacji. Korzystamy jedynie z najlepszych marek sprzętu klimatyzacyjnego oraz nowoczesnych elektronarzędzi takich producentów jak BOSCH, REMS czy HILTI.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego jesteśmy stale zmotywowani do udoskonalania naszych usług i oferty. Firmy i klienci, którzy skorzystają z naszych usług mają zagwarantowaną najwyższą jakość:

  • projektu klimatyzacji i wentylacji
  • sprzedaży i montażu systemu
  • usług serwisowych

Naszą współpracę z klientem rozpoczynamy od konsultacji w zakresie jego potrzeb i oczekiwań. Chcąc zaoferować najlepsze rozwiązania, stawiamy na ścisłą współpracę i wybór najlepszych możliwości. Uważnie słuchamy klienta i spełniamy jego oczekiwania, jednocześnie dbając o najniższy koszt usług. Nasze rozwiązania w zakresie klimatyzacji i wentylacji zapewniają komfort klienta i wygodę użytkowania, a także najniższy koszt eksploatacji.

Na koncie AIR DUCT CLEANING jest:

  • setki zrealizowanych instalacji i central wentylacyjnych
  • kilka tysięcy klimatyzacji w prywatnych domach, małych i średnich firmach, a także dla klientów przemysłowych
  • ścisła współpraca z naukowcami
  • tysiące zadowolonych klientów.
DO GÓRY